Homepage » Aktuality

CNN Prima News - spuštění vysílání

Vážení zákazníci,

 

dnes v 18:55 spouští své vysílání nový program: CNN Prima News.

 

Tento program naleznete na pozici, kde byl až do neočekávaného ukončení provozu vysílán program REBEL 2 Slušnej kanál.

Prvním odvysílaným pořadem nové televize bude dnes večer hlavní zpravodajská relace. Televize dále nabídne divákům talkshow Markéty Fialové Silný hlas či dokument Pod rouškou, mapující, koho zasáhla pandemie koronaviru nejcitelněji, a kdo naopak těží z obchodu se strachem. Aktuální témata dne probere pořad 360° Pavlíny Wolfové a od 22:25 bude následovat blok pořadů stanice CNN International.

 

Vlastní obsah bude kanál nabízet od 06:00. Dvakrát denně, v 09:30 a 17:30, je na programu interview s hostem. Zprávy bude televize vysílat až na výjimky každou hodinu. Dění uplynulého dne shrnou hlavní hodinové zprávy v 18:55 a pořad 360̊.

 

Záměr spustit čistě zpravodajskou televizní stanici oznámila Prima loni v dubnu. CNN Prima News se stane devátou stanicí v portfoliu skupiny Prima. Konkurovat jí budou stanice ČT24 nebo portál Seznam Zprávy. CNN Prima NEWS funguje na základě smlouvy s divizí CNN International Commercial (CNNIC), která poskytuje licenci k používání značky CNN a k přístupu k obsahu a tvorbě programu v rámci celého portfolia CNN.

 

__________________

zdroj: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/dnes-vecer-zacne-vysilat-zpravodajska-cnn-prima-news/1886692