Homepage » Aktuality

Celosvětová premiéra - seriál MARS na National Geographic Channel

 

 

Vážení zákazníci,

 

 

dne 13. listopadu 2016 s námi můžete být na obrazovkách National Geographic Channel svědci mimořádné události - celosvětové premiéry (171 zemí, 45 jazyků) hraného akčního seriálu MARS.

 

 

Seriál Mars výkonných producentů Briana Grazera a Rona Howarda zobrazuje dramatické nezdary i úspěchy

v novodobém poznávání vesmíru a představí první napínavý pokus o kolonizaci vzdálené planety.

 

 

Ze všech planet naší sluneční soustavy žádná tak neuchvátila naši pozornost a představivost jako Mars, záhadná a nesmazatelná součást všehomíra. Snaha vyslat na Mars člověka již po léta zaměstnává špičkové vědce

a zároveň zaujala i veřejnost. National Geographic Channel (NGC), veleúspěšní producenti Ron Howard, Brian Grazera Michael Rosenberg z Imagine Entertainment a producenti Justin Wilkes a Dave O’Connor z RadicalMedia spojili své síly a prostřednictvím celosvětové senzace, seriálu Mars, pozvou diváky hlouběji do vesmíru než kdy dříve.

 

 

Velkou snahou producentského týmu bylo ukotvit scénář dramatické linky o šestičlenné posádce vyslané kolonizovat Mars v reálném vědeckém světě. Scénáristé spolupracovali se širokou škálou expertů ve veřejném

i soukromém sektoru. Dr. Robert Braun, inženýr a profesor vesmírných technologií na Georgia Institute of Technology, byl odborným poradcem fiktivní dějové osy seriálu. Dr. Mae Jamisonová, bývalá astronautka NASA, pomohla představitelům jednotlivých rolí s autenticitou pohybu a chování ve vesmíru.

 

 

Ať už naše snahy o kolonizaci Marsu dopadnou jakkoliv, National Geographic od 13. listopadu nabídne dosud nejatraktivnější pohled do vesmíru.

 


Věříme, že se Vám nový pořad bude líbit a přejeme Vám příjemnou zábavu.

 

 

Vaše KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o.

 

 

 

_________________________________________________________________

Speciální mikrostránka k pořadu včetně interaktivních aktivit: http://www.natgeotv.com/cz/specialy/mars