Homepage » KT mobil » Popis služby

Popis služby

KT mobil

KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o. se v červnu 2013 stala virtuálním operátorem. Mobilní služby zákazníkům poskytuje od 1. září 2013 v síti Q - CZ pod obchodním označením KT mobil.

 

 

SIM pro službu KT-mobil

V nabídce pro Vás máme základní hlasové i datové tarify, které lze kombinovat s doplňkovými tarify. S námi voláte již od 0,70,- Kč/min. Ke všem tarifům KT mobil je možnost přikoupení tarifu pro neomezené volání v rámci sítě Q – CZ. Výhodou tohoto tarifu bezpochyby  je, že volné minuty v rámci základního  tarifu jsou k dispozici pro volání pouze do ostatních sítí, na rozdíl od některých operátorů, kteří čerpají volné minuty v tarifu i na volání v rámci své sítě. Zajímavostí je i tarif, který umožňuje sdílené čerpání volných minut, SMS a MMS z více SIM karet vedených k  jednomu společnému účtu.

 

Uživatelé mobilního internetu u tarifu KT net ocení možnost volání, zasílání SMS a MMS zpráv z datové SIM karty za stejné  ceny, jaké jsou u hlasové SIM karty. U některých operátorů je cena za volání a zasílání SMS zpráv z datové SIM karty několikrát vyšší. Pro zákazníky naší společnosti jsou připraveny 4 speciální cenově zvýhodněné balíčky mobilních služeb.

 

Pokud nejste naším zákazníkem, tedy nemáte od nás televizní nebo internetovou službu, pak se podívejte na další tarify na http://www.vypecenasim.cz